HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız için katma değer yaratırken, asansör sektörünün ve toplumun gelişmesine de katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dünya çapında, asansör rayı ile eş anlamlı sayılan, tereddütsüz satın alınacak kadar güven duyulan ve ilk akla gelen markalardan biri olmaktır.

Kalite Politikamız

Asray, Avrupa Birliği ve Türkiye’de geçerli asansör kılavuz rayları ve bağlantı parçaları standardına uygun asansör kılavuz rayları üreterek; müşteri beklentilerini karşılayacak hizmet anlayışıyla Türkiye iç pazarına ve yurtdışı pazarlara satışını yapmak amacıyla kurulmuştur

Bu bağlamda, yasal üretim ve piyasaya arz kuralları ile müşterilerimizin gelişen kalite taleplerini izlemek ve değişimlere uyum sağlamak için gereken kaynaklar, üst yönetim tarafından temin edilecektir.

Kuruluşumuzun bağlamına destek veren kalite yönetim sistemimizin yürürlükte olan şartlarına uymak; ancak her kuralı ve yöntemi sürekli sorgulamak suretiyle, hedeflerimize hizmet etme yönünde yetersiz ya da gereksiz olanları değiştirerek etkin hale getirmek, kalite politikamızın temel ilkesidir.

Sektörel ve toplumsal gelişmişlik düzeyinin yükselmesi yolunda yararlı bulduğumuz projelere müdahil olmak ve kaynak ayırmak da kalite politikamızın önemli bir parçasıdır.

Kalite politikamızın etkinliği; bağlamımızı etkileyen unsurların bilinmesi, bunlara dair risk ve fırsatların tanımlanması ve bunların çalışanlarımız tarafından bilinmesi ve benimsenmesiyle mümkün olacaktır. Üst yönetim, bu iç ve dış unsurların yeterince anlaşılmasını ve kalite politikasının benimsenmesini sağlamakla yükümlüdür.

Kalite sisteminin kurallarına uyulduğunu sürekli izlemeyi, politikamızın temel ilkesine uymak adına, değişen durum ve şartlara paralel olarak sistemi geliştirmeyi, üst yönetim sıfatıyla taahhüt ederim.

Türkçe